Jak zacházet s talentem

Člověk nedostal svůj talent proto replica horloges, aby jednou předpověděl správná čísla ve sportce, shrábl balík a pak už nikdy nemusel pracovat.

Samozřejmě také občas pro zábavu zajdu do kasina. Ale jen s malým obnosem na sázky. Když tam jdu úplně klidná a v pohodě vsadím, někdy se mi hned napoprvé podaří plný zásah. Vám jistě také.

Opravdu mi nemusíte závidět. Na následujícím příkladu vám mohu ukázat, jak se osud stará o spravedlivé vyrovnání. Jednoho večera jsem si byla věštecky úplně jistá, že v kasinu bude neustále padat číslo 17. Spolehla jsem se na to a hrála hned na třech stolech stále znovu 17. Také padala, ale na jiných stolech, než jsem hrála já. Po několika pokusech jsem pochopila poselství a šla domů o dost peněz chudší, ale o jednu zkušenost bohatší.

I když mě někdo žádá o čísla do sportky, dokonce i na charitativní účely, nemá to smysl. Nesmím si hrát na osud. Abych byla fér, musela bych dát čísla všem, kteří se mě zeptají. To by natolik zvýšilo počet lidí se správnými čísly, že by nikdo nevyhrál vyšší obnos. Hazardní hry a věštění se navzájem vylučují. Když vám někdo bude slibovat něco jiného, nedůvěřujte mu. Jediný, kdo z toho bude mít užitek, je "věštec", který si prognózu nechá zaplatit.

Jestliže vám osud přiřkne výhru, vytušíte správná čísla i bez cizí pomoci, třeba ve snu, a budete je moci napsat na tiket.

Statisticky je větší pravděpodobnost, že přijdete o život při dopravní nehodě, než že vyhrajete první cenu ve sportce. Je tedy lepší, když se nebudete na toto řešení svých finančních problémů spoléhat. Raději se odhodlejte a začněte pracovat. Při hledání toho pravého zaměstnání vám věštec může s čistým svědomím pomoci. 

replique montre de luxe | Replique Montre | Montre Replique

Hranice věštkyně

Každý vidí to, co je mu nejbližší. Ve svých kurzech, kde učím vykládání karet, to neustále vidím úplně zřetelně. Milovník zvířat uvidí zvířata i v životě svých klientů. Někdo, pro koho je důležitá láska, velmi přesně pojme toto téma i u svých klientů. Duševní stav, charakter jasnovidce, tedy vždycky obraz trochu zbarví.

Proto je důležité, aby člověk jako odpovědný věštec věštil, jen když je ve vyrovnané náladě, když sám má pozitivní

Na velmi odborné otázky svých zákazníků, případně na podrobné otázky týkající se kapitálových investic, tedy na otázky, které nespadají do mé oblasti, mohu odpovídat jen nepřímo. Když mi tazatel dodá podklady - například seznam s možnými návrhy  řešení problému či investiční fondy - mohu na tomto základě říci, s jakou pravděpodobností jsou pro něj jednotlivé možnosti na seznamu vhodné či správné.

Speciální otázky také kladu speciálním duchovním vůdcům. Jak ukázal příklad s mistrovstvím světa ve fotbalu, někdy se profesionálové přihlásí sami. Zvláště v replica uhren deutschland otázkách medicíny mám na druhé straně dobrý kontakt.

V zásadě však platí: jestliže máte pocit, že je to na vás faktograficky příliš obtížné, nechte si od zákazníků dát dodatečné podklady a podle nich se snažte vycítit, která z informací ukazuje správným směrem.

Ostatní články

Navigace