Naše životní prostředí na přelomu tisíciletí

Před lety objevil profesor Galvieski v archivech KGB mezi náboženskými texty také rukopis, který časově zařadil do 14. století. Pochází prý z jedné židovské knihovny v Polsku a přes vůdcův bunkr v Berlíně se dostal do Ruska. Obsahem jsou proroctví svatého Jana Jeruzalémského. 

O Janovi je toho známo jen málo. Galvieski ho považuje za možného zakladatele řádu templářů. Podle jiných zdrojů byl jedním ze synů Xenofona, římského senátora v Konstantinopoli. Studoval v Bejrútu a vstoupil do kláštera. V Moskevském rukopise se o něm píše, že "uměl číst a naslouchat nebi" a "byl okem a uchem člověka, jímž bylo možné orologi replica italia; vidět a slyšet síly Boží". Řečeno současnými slovy: byl médium.

Jeho proroctví začínají z velké části slovy: "Až začne tisíciletí, které přijde po tisíciletí, .. " Protože už žil v našem tisíciletí, zjevně je tím míněn začátek 21. století.

Nápadně velký počet proroctví se zmiňuje o poměrech, které se velmi podrobně a přesně mohou vztahovat na naši dobu. Protože tato proroctví jsou údajně téměř tisíc let stará, budí tato přesnost podezření.

Ale navzdory takovým pochybnostem teď k jednomu z těchto proroctví sáhnu. Myslím, že by nemělo zůstat mimo diskusi. Jde v něm o naše životní prostředí: 

"Až začne tisíciletí, které přijde po tisíciletí, nemoci vody, nebe a země zasáhnou člověka a ohrozí ho. To, co zničil, bude obnovovat, a to, co zůstalo, by měl uchovdvat. Bude mít strach ze dní, jež leží před ním. Ale bude už příliš pozdě. Zemi pokryje poušť a voda bude stále hlouběji, v určitých dnech poteče a strhne s sebou všechno jako potopa. Kvůli ní nebude pro zemi žádné ráno a vzduch rozleptá těla nejslabších." 

Tomu chci energicky odporovat. Nebude příliš pozdě. Sice bude za pět minut dvanáct, ale nebude příliš pozdě. Stále více lidí bude vyvíjet nové vědomí a poznávat, že dále, rychleji a výše už nejsou samy o sobě žádné hodnoty. Společně a jinak, to jsou hodnoty budoucnosti, které pomohou zachránit naši planetu.

Na vodu se v příštích letech opravdu ještě bude málo dbát. Cena vody silně stoupne a lidé budou její cenou uvedeni na cestu šetření.

Pokud jde o znečištění vody a vzduchu, konečně budou hlavní původci voláni k odpovědnosti, i když se tomu budou velmi bránit. Především letecká doprava a kosmické lety budou vystaveny nátlaku. To však ještě nějaký čas potrvá - z finančních a politických důvodů si na ně v příštích letech ještě nikdo netroufne.

Vidím úplně změněný automobilový průmysl. Budou se vyrábět už jen malá či středně velká auta. Na hlavních silničních tazích budou instalována zařízení podobná síti magnetických pásů. Řidič se napojí, vypne motor a bude po pásu klouzat. Na každém výjezdu se může odpojit a vlastní energii bude potřebovat pouze na úsek cesty domů.

Vlastní energii vidím jen uloženu v malé krabičce na palubní desce auta. Čerpat se bude z kosmického záření. Tato kosmická energie bude také pohánět všechny ostatní stroje, topení  atd. Je to čistá energie, z níž není žádný odpad, je každému k dispozici a po vynaložení nákladů na malý přístroj už nestojí skoro nic. Na základě tohoto vynálezu ztratí velké koncerny svou moc nad lidmi a státy.

Bohužel bude trvat ještě asi 20 let, než se vůbec povolí využívání této energie, protože příliš mnoho mocných na této zemi se bojí jejího vlivu.

Lidé se změní a budou s energií správně zacházet: nikdo si dobrovolně nevezme víc, než mu patří, a to bude znamenat záchranu lidstva. Nevěříte tomu? Vědomí lidí se natolik mění, že to všechno není nepravděpodobné. Ještě před 30 lety byla filmová herečka v kožichu z ocelota či geparda obdivována - dneska by ji vypískali a kožich postříkali barvou. Podobný zvrat v myšlení očekávám i v oblasti energie. Kdo bude brát více, než potřebuje, nebude obdivován a nikdo mu nebude závidět, ale všichni jím budou pohrdat. Člověk pomůže sám sobě, když dosáhne jiné úrovně vědomí.

Katastrofy, které prorokuje Jan z Jeruzaléma, nenastanou. Zemětřesení   se budou držet v obvyklých mezích a v obvyklých oblastech: dvě až tři zemětřesení v evropské oblasti, zemětřesení; v Japonsku. San Francisco sice bude postiženo velkým zemětřesením, avšak nezanikne a nebude pohlceno mořem. Kromě toho nastanou čtyřikrát až pětkrát silné bouře.

V blízké budoucnosti pokročí, vzhledem ke změně počasí, tání ledovců na pólech, avšak ještě v dalších desítkách let to nebude nebezpečné. Teprve za 1000 let póly roztají do té míry, že by to nebezpečné mohlo být. Lidé budou však moci uniknout na jiné planety.

3 Toplu Penis Halkası 3 Toplu Titrşimli Penis Halkası Tek Kademeli Titrşimli Penis Halkası 3 Toplu Su Geçirmez Titrşim Hareketli Penis Su Geçirmez Hareketli Titrşimli Penis Hareketli Su Geçirmez Titrşimli Penis Su Geçirmez Hareketli Titrşimli Penis Ön SeviŞmeler için ideal Profosyonel Penis Pompası Ayarlanabilir Vakum Seviyesi VX3 Profosyonel Penis Pompası Tetik Pompalı Sökülebilir Penis Pompası Tetik Pompalı Sökülebilir Mekanizmalı Penis Pompası Analog Termometreli Penis Pompası Silicon Flexi 14 Cm Vibratör Fonksiyonlu TavŞan Vibratör Çiftlere Özel Anal Fantezi Seti Anal Fantezi Hazırlık Seti Anal Hazırlık Fantezi Seti Jovial Çiftlere Özel Fantezi Seti Buzzz Güçlü Titrşimli Orgazm Topu Freshen Pump Boğumlu Anal Temizleyici Bunny Klitoris Uyarıcılı TavŞan Vibratör 17 Cm Pleasure Vibratör Hava Geçirmez Silikonlu Baremli Penis Pompası Melissa Jacobs Titrşimli Vajina Gerçek Ten Dokusu Penis 3 Hız Kademeli Gerçek His Keyfi Penis Gerçek şırı canlı 8 Cm Penis Gerçek Extreme Eğimli 9 Realistik Penis 3 Hız Kademeli Gerçek Görünümlü Penis Rengarenk Kablosuz 20 Kademeli Vibratör Yumurtaları Silikonlu Titrşimsiz Anal Plug 4.5 Cm Deep Climax Ten Rengi Belden Bağlamalı Penis Cyberskin Pet Pussy Titrşimli Realistik Vajina Enduro Blaster Titrşimli Penis Handsome Up Penis Pompa Boyundan Askılı Fileli Vücut Çorabı Big John Male Doll Şişme Erkek Spider Hands Free Realistic Male Mastürbatör Beyaz Aerospacea Wet Suni Vajina Mastürbatör Pro Tip Extender Ten Rengi Penis Uzatıcı Kılıf Pro Tip Extender Ten Rengi Penis Uzatıcı Kılıf Tırtıklı Pro Tip Extender Penis Ten Rengi Uzatıcı Kılıf Tırtıksız Eğimli Pro Tip Extender Ten Rengi Penis Uzatıcı Kılıf Düz Ten Rengi Deep Climax Belden Bağlamalı Pembe Zevk Topları Enduro Blaster Dildo Kalın Damarlı Penis Enduro Blaster 8 5 inç 3 Kademeli Titrşimli Penis Arkası Kalpli Kesim Fantazi Deri Etek Dekolteli Deri Seksi Elbise Süper Mini Fantazi Deri Etek Güçlü 10 Farklı Titrşimli Realistik Dildo Vibratör 19 cm Lure me slim Anal Plug Pembe Anal Zevk Topları Average Joe The Fitness Instructor Darnell Topco Average Joe Wildfire Average Joe Victor The Construction Worker Average Joe The Lawyer Terrence Wildfire Average Joe Miguel The Bartender Average Joe Miguel The Bartender Dildo Fantasy Realistik Vibe Vibratör Pet Pussy Porno Yıldızı Vajinası Big Finger Vibe Titrşimli Stil Vibratör G Spot Uyarıcı Titrşimli Parmak Vibratör Klitoris Uyarıcı Titrşimli Silicon Vibratör Big Finger Vibe Vibratör Big Finger Vibe Titrşimli Vibratör Double Pleasure Titrşimli Çatal Jel Vibratör Anal Pleasure Prostat Stimülatör Anal Pleasure Titrşimli Prostat Stimülatör Magic Titrşimli Penis Halkası GreenBaby Titrşimli Penis Yüzüğü Seksi Deri Etek ve Sütyen Takım Güçlü 10 Farklı Titrşimli 19 cm Realistik Vibratör Bona Tessa Bileklik Bona Tessa Kurukafalı Bileklik Mint Yşili Saten Gecelik Sabahlık

Ostatní články

Navigace