Aura

Běžná definice aury zní přibližně takto: Vědci souhlasí s tím, že každá osoba, místo či zvíře mají určité, duze podobné energetické pole nazývané aura, jež pulzuje kolem hmotného těla. U lidí je aura změřitelným elektromagnetickým polem okolo vaší kůže, které může v závislosti na vašem emočním a zdravotním stavu sahat i deset metrů od vašeho těla. Mezi vrcholem vaší hlavy a spodním koncem páteře se nachází elektrický; potenciál přibližně 400 voltů tvořící součást elektromagnetického pole vašeho těla. Vrstvy vaší aury neustále vysílají zprávy do mozku. Vaše aura je spojena s fyzickým tělem sedmi energetickými centry těla zvanými čakry (sanskrtský výraz pro „kolo světla“). Spolu s životní sílou známou jako čchi (kosmická energie) zajišťují aura a čakry celkovou vyváženost organismu a dobré zdraví.

Dobře, tohle všechno jste už asi četli. Zapojme nyní do tématu kvantovou fyziku, která říká, že vše je tvořeno z ničeho, a přesto se stává něčím. Nová teorie atomů spočívá v tom, že částice hmoty jsou ve skutečnosti obří shluky energie, jejichž struktura je dána jejich zpomaleným stavem; mohly by se hýbat rychleji a hmota by se zde potom nevyskytovala nebo by byla ve zcela jiné formě (váš stůl by byl v jednu chvíli stolem, a pak by se stal květinou). Toto zpomalené chování je něco jako „zmražený“ stav a zmražený stav každého shluku energie odpovídá určitému procesu. Život je plný posouvání se od jednoho procesu k druhému. Hmota (např. onen stůl) je podle této nové vědy tvořena obrovským množstvím světelných částic – což znamená, že vše hmotné je na seznamu jevů až na posledním místě, neboť jde o produkt pomalu se pohybujících struktur, které na této úrovni vytvářejí rozměrný výsledek. Pokud jsou věci opravdu takhle, pak naše „sktečné“ tělo není z masa a kostí, ale jde prostě o strukturní průmět světelného těla (nic jiného v tom není). Je-li to pravda, pak je světelné tělo vaší primární energií, nikoliv jejím druhotným následkem. To znamená, že "skutečné" hojení či přeměna čehokoliv na světě (lidí, zvířat, rostlin, brouků, děsivých příšer z bažin) musí nejprve proběhnout na aurálním těle, které poté přeorganizuje fyzické tělo a to, jakmile se změna projeví, něco vytvoří, zničí či opraví. Takové změny vznikají myšlením (světlem).

Stejně jako fyzické tělo během dne přitahuje všechny možné druhy parazitů, tak i vaše aurální tělo zachycuje nežádoucí druhy energie – uvědomte si, že fyzické tělo je replikací těla aurálního. Co se děje s jedním, děje se i s druhým; stejně jako máme hmotné nástroje na očištění fyzického těla, máme také energetické nástroje k očistě aurálního těla: myšlení, světlo a zvuk. Tyto nástroje jsou vzájemně zastupitelné a mohou ovlivnit jak aurální, tak fyzické tělo. Co se stane, když přesuneme své hlavní zaměření od fyzického těla k aurálnímu? Strávíte-li příští týden soustředěním se na aurální pole místo na hmotné předměty. co myslíte, že se stane?

replique montre de luxe | montre replique | replique rolex

Toto je vaše první konternplační cvičení v této lekci. Máte-li zkušenosti s provozováním magie, snažte se při něm mít tuto myšlenku stále na paměti. Jakmile jste strávili nějaký čas zaměřováním se na aurální pole jako na to hlavní, změňte pohled a vnímejte fyzické a aurální tělo jako vyvážený celek. Jak provést tuto změnu pohledu? Mohlo by to být tak, že čakerní; body (sedm hlavních a dvacet jedna vedlejších) jsou objektivy, skrze něž je hmotné tělo ve skutečnosti promítáno?

sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   gay sex toys izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   sex shop   vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop   vibratör   iç giyim   sex shop   sex shop   seks shop   saç bakım   seks shop   seks shop   sex toys   sex toys   gay sex shop gay sex shop strapon nedir kızılay sex shop travesti sex erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   erotik seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   sex shop   vibratör   izmir sex shop   sex shop izmir   izmir sex shop   izmir sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   sex shop ankara   ankara sex shop   sex shop ankara   istanbul sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   antalya sex shop   bursa sex shop   sex shop bursa   bursa sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   esenyurt sex shop   esenyurt sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   kadıköy sex shop   kadıköy sex shop   bakırköy sex shop   bakırköy sex shop   işitme cihazı

 

Ostatní články

Navigace